Suknie Ślubne

Zapraszamy do obejrzenia części kolekcji sukien ślubnych na naszej stronie www, a także do odwiedzenia naszego salonu (po umówieniu się telefonicznym).

Suknie „Edelwejs”

To całkowicie nowe spojrzenie na suknie ślubne - perfekcyjne połączenie nowoczesnej stylizacji z ponadczasową elegancją. Tę markę cechują nowe formy i oryginalne dodatki, a suknie emanują niezwykłym wdziękiem i niepowtarzalnym stylem.

Suknie ślubne LeRina

Proponujemy zapoznać się z kolekcją cudownych sukien ślubnych Le Rina. Studio mody Le Rina od lat tworzy niepowtarzalne suknie ślubne i wieczorowe, wyróżniające się nienaganną linią kroju i perfekcyjną jakością wykonania. Wiele lat obecności tej Firmy na rynku europejskim pozwoliło jej zdobyć doświadczenie w kreowaniu mody ślubnej.

Suknie ślubne O. Mucha

Oferujemy przepiękne, szarmanckie suknie ślubne marki O.Mucha. Te suknie ślubne są bardzo zróżnicowane zarówno pod względem zamysłu jak i pod względem artystycznego wcielenia. Każda suknia jest prawdziwym dziełem sztuki, wykonywanym z tkanin i dodatków najwyższej jakości. Elegancja, wrażliwość i wytworność – to są dominujące cechy sukien tej marki.

Suknie ślubne T. Grig

Polecamy waszej uwadze najnowsze niepowtarzalne suknie ślubne T.Grig. Głównym kierunkiem tej młodej, ale coraz bardzie znanej marki na rynku europejskim, jest tworzenie interesujących, stylowych sukien ślubnych, łączących w sobie tradycyjne, klasyczne oraz niepowtarzalne kreatorskie pomysły. Elegancja, styl oraz najlepsze tkaniny tworzą prawdziwe piękno tych sukien.