Suknie Ślubne

Zapraszamy do obejrzenia części kolekcji sukien ślubnych na naszej stronie www, a także do odwiedzenia naszego salonu (po umówieniu się telefonicznym).

Nowości

Nadchodząca kolekcja 2021 będzie więcej niż wyjątkowa... Pierwsze zwiastuny sukien już w Salonie- nowoczesne, kobiece i efektowne. Warto zobaczyć! Warto przymierzyć!

Suknie „Edelwejs”

To całkowicie nowe spojrzenie na suknie ślubne - perfekcyjne połączenie nowoczesnej stylizacji z ponadczasową elegancją. Tę markę cechują nowe formy i oryginalne dodatki, a suknie emanują niezwykłym wdziękiem i niepowtarzalnym stylem.

Suknie ślubne LeRina

Proponujemy zapoznać się z kolekcją cudownych sukien ślubnych Le Rina. Studio mody Le Rina od lat tworzy niepowtarzalne suknie ślubne i wieczorowe, wyróżniające się nienaganną linią kroju i perfekcyjną jakością wykonania. Wiele lat obecności tej Firmy na rynku europejskim pozwoliło jej zdobyć doświadczenie w kreowaniu mody ślubnej.

Suknie ślubne O. Mucha

Oferujemy przepiękne, szarmanckie suknie ślubne marki O.Mucha. Te suknie ślubne są bardzo zróżnicowane zarówno pod względem zamysłu jak i pod względem artystycznego wcielenia. Każda suknia jest prawdziwym dziełem sztuki, wykonywanym z tkanin i dodatków najwyższej jakości. Elegancja, wrażliwość i wytworność – to są dominujące cechy sukien tej marki.